Hakkımızda

a2 İLERİ GÖRÜNTÜ İŞLEME TEKNOLOJİLERİ

a2, Akıllı Görüntü İşleme Sistemleri üzerine Ar-Ge projeleri geliştiren, uzman kadrosuyla firmanıza özel gerçek zamanlı sistemler tasarlayan bir yazılım firmasıdır.

Proje tasarım, fizibilite ve teklif çalışmaları İstanbul Merkez Ofis ve Ankara Bilkent Üniversitesi Cyberpark Ar-Ge ofisimiz hizmetinizdedir.

YENİLİKÇİ YAZILIMLAR, AR-GE PROJELERİ

a2, ilk Ar-Ge projesiyle 2012 yılında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı desteğiyle kurulmuştur. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından hala desteklenen firma, Tübitak destekli projeler yürütmekte, Ar-Ge tecrübesi ile yeni kurulan firmalara Ar-Ge danışmanlığı sağlamaktadır.

a2, piyasada benzeri bulunmayan sistemler geliştirmektedir. İnovatif bakış açısıyla alışılmışın dışında çözümler üretebilmektedir.

Görüntü İşleme & Video Analitik

Alanında uzman Görüntü İşleme ve Video Analitik Ar-Ge mühendisleri tarafından kurulduk. İhtiyacınız olan sistemin Görüntü İşleme & Video Analitik çözümlerle çözümünün mümkün olup olmayacağını, artıları, eksileri ve yaklaşık maliyet tahmini için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akademik Altyapı

ODTÜ, Bilkent, Sabancı, Gazi Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi akademisyenlerinden doğrudan danışmanlık alan a2, bilinen yöntemlerle çözüm bulunamayan karmaşık durumlar için Ar-Ge desteği sağlayabilmektedir. Görüntü İşleme danışmanları ile belirlenen algoritmalar, gerçek saha şartlarına tarafımızca uyarlanmakta, sistem tasarımı tamamlanıp kodlama süreçlerine geçilmektedir.

Gerçek Zamanlı Çalışma

Yüksek işlem yüküne sahip karmaşık Görüntü İşleme algoritmalarının 7*24 kesintisiz çalıştırılabilmesi için gerekenleri planlayan uzman kadromuz, özellikle endüstriyel sistemlerde başarılı sistemler çıkarabilmektedir.